}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Zack and Miri Make a Porno

Zack and Miri Make a Porno

Titulli :

Shiko Zack and Miri Make a Porno Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2008 Runtime: 102 min
Director: Kevin Smith,
Aktoret: Seth Rogen, Elizabeth Banks, Craig Robinson, Jennifer Schwalbach Smith, Jason Mewes, Gerry Bednob, Traci Lords, Brandon Routh, Justin Long, Jeff Anderson,

Pershkrimi i Filmit: Zack and Miri Make a Porno

Shokët platonikë gjatë gjithë jetës Zack dhe Miri kërkojnë të zgjidhin problemet e tyre përkatëse të rrjedhës së parave duke bërë së bashku një film të rritur. Ndërsa kamerat rrokullisen, dueti fillon të ndiejë se mund të kenë më shumë ndjenja për njëri-tjetrin sesa mendonin më parë.

Keywords:
Zack and Miri Make a Porno Shiko Filmin Falas, Shiko Zack and Miri Make a Porno Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 53
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2