}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

Titulli :

Shiko Z-O-M-B-I-E-S 2 Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 84 min
Director: Paul Hoen,
Aktoret: Meg Donnelly, Milo Manheim, Trevor Tordjman, Kylee Russell, Emilia McCarthy, Kingston Foster, Pearce Joza, James Godfrey, Chandler Kinney, Ariel Martin,

Pershkrimi i Filmit: Z-O-M-B-I-E-S 2

Aventurat e vazhdueshme të studentëve të Lartë Seabrook Addison dhe Zed, romanca e të rinjve e të cilëve kërcënohet nga ardhja e ujqërve.

Keywords:
Z-O-M-B-I-E-S 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Z-O-M-B-I-E-S 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 29
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2