}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
War Horse

War Horse

Titulli :

Shiko War Horse Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2011 Runtime: 146 min
Director: Steven Spielberg, Adam Somner, Anna Worley,
Aktoret: Jeremy Irvine, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Toby Kebbell, Emily Watson, David Thewlis, Peter Mullan, David Kross, Nicolas Bro, Eddie Marsan,

Pershkrimi i Filmit: War Horse

Ndjek një djalë të ri, të quajtur Albert dhe kalin e tij, Joey, dhe si lidhja e tyre prishet kur Joey i shitet kalorësisë dhe dërgohet në llogoret e Luftës së Parë Botërore. Pavarësisht se është shumë i ri për tu regjistruar, Albert shkon në Francë për të shpëtuar mikun e tij.

Keywords:
War Horse Shiko Filmin Falas, Shiko War Horse Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 213
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2