}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder: Freshman Year

Titulli :

Shiko Van Wilder: Freshman Year Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2009 Runtime: 100 min
Director: Harvey Glazer,
Aktoret: Jonathan Bennett, Kristin Cavallari, Jerry Shea, Nestor Aaron Absera, Steve Talley, Meredith Giangrande, Nick Nicotera,

Pershkrimi i Filmit: Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder fillon vitin e tij të studentëve të parë në Kolegjin Coolidge dhe fillon një aventurë për të ulur hottie kampusin dhe çliruar shkollën e tij nga shtypja seksuale dhe mosfunksionimi i partisë.

Keywords:
Van Wilder: Freshman Year Shiko Filmin Falas, Shiko Van Wilder: Freshman Year Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 25
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2