}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Theresa & Allison

Theresa & Allison

Titulli :

Shiko Theresa & Allison Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 120 min
Director: Jeremiah Kipp, Charles D. Lincoln,
Aktoret: Arielle Hope, Sarah Schoofs, Alyson Danielczuk, Charles D. Lincoln, Alexandra Frantsevich, Jennie Sedlacek, Amy Jo Jackson, Pooya Mohseni, Sarah Kraus, Marisa Román,

Pershkrimi i Filmit: Theresa & Allison

Pas një qëndrimi një natë kthehet katastrofike, Theresa (Arielle Hope) e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie çnjerëzore, gjatë gjithë kohës të tunduar nga Allison e bukur dhe e pavdekshme (Sarah Schoofs)

Keywords:
Theresa & Allison Shiko Filmin Falas, Shiko Theresa & Allison Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 309
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2