}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The VelociPastor

The VelociPastor

Titulli :

Shiko The VelociPastor Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2018 Runtime: 75 min
Director: Brendan Steere,
Aktoret: Greg Cohan, Alyssa Kempinski, Claire Hsu, Aurelio Voltaire, Daniel Steere, Fernando Pacheco de Castro, Yang Jiechang, Nicholas M. Garofolo, Zachary Steere, Jesse Turits,

Pershkrimi i Filmit: The VelociPastor

Pasi humbi prindërit e tij, një prift udhëton për në Kinë, ku ai trashëgon një aftësi misterioze që i lejon të shndërrohet në një dinosaur. Në fillim i tmerruar nga kjo fuqi e re, një goditje e fortë e bind atë ta përdorë atë për të luftuar krimin. Dhe ninjas.

Keywords:
The VelociPastor Shiko Filmin Falas, Shiko The VelociPastor Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 107
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2