}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Star

The Star

Titulli :

Shiko The Star Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2017 Runtime: 86 min
Director: Timothy Reckart,
Aktoret: Steven Yeun, Keegan-Michael Key, Aidy Bryant, Oprah Winfrey, Tyler Perry, Gina Rodriguez, Zachary Levi, Kelly Clarkson, Christopher Plummer, Tracy Morgan,

Pershkrimi i Filmit: The Star

Një gomar i vogël por i guximshëm dhe miqtë e tij të kafshëve bëhen heronjtë e pashuar të historisë më të madhe të treguar ndonjëherë, Krishtlindjes së parë.

Keywords:
The Star Shiko Filmin Falas, Shiko The Star Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 234
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2