}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Score

The Score

Titulli :

Shiko The Score Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2001 Runtime: 124 min
Director: Frank Oz, Rebecca Robertson, David Sardi,
Aktoret: Robert De Niro, Edward Norton, Marlon Brando, Angela Bassett, Jamie Harrold, Serge Houde, Mark Camacho, Martin Drainville, Marie-Josée Colburn, Bobby Brown,

Pershkrimi i Filmit: The Score

Një hajdut homoseksual shpreson të tërhiqet dhe të jetojë nga pasuria e tij e keqtrajtuar kur një fëmijë i ri e bind atë për të bërë një avokat të fundit.

Keywords:
The Score Shiko Filmin Falas, Shiko The Score Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 51
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2