}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Flu

The Flu

Titulli :

Shiko The Flu Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2013 Runtime: 122 min
Director: Kim Sung-soo,
Aktoret: Jang Hyuk, Soo Ae, MinAh Park, Yoo Hae-jin, Ma Dong-seok, Lee Hee-joon, Lee Sang-yeob, Cha In-pyo, Kim Ki-hyeon, Park Hyo-ju,

Pershkrimi i Filmit: The Flu

Një rast i gripit shpejt morfon në një pandemi. Ndërsa numri i të vdekurve rritet dhe paniku rritet, qeveria planifikon masa ekstreme për ta kontrolluar atë.

Keywords:
The Flu Shiko Filmin Falas, Shiko The Flu Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 124
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2