}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Corrupted

The Corrupted

Titulli :

Shiko The Corrupted Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 103 min
Director: Ron Scalpello,
Aktoret: Sam Claflin, Charlie Murphy, Timothy Spall, Hugh Bonneville, Noel Clarke, David Hayman, Alan McKenna, Shaun Dooley, Adam Long, Sam Otto,

Pershkrimi i Filmit: The Corrupted

Liam është një ish-bashkues që përpiqet të fitojë përsëri dashurinë dhe besimin e familjes së tij. Përpjekja e Liam për shëlbimin do ta shohë atë të kapur në një rrjet konspiracioni, krimi dhe korrupsioni.

Keywords:
The Corrupted Shiko Filmin Falas, Shiko The Corrupted Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 166
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2