}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Coldest Game

The Coldest Game

Titulli :

Shiko The Coldest Game Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 103 min
Director: Lukasz Kosmicki,
Aktoret: Bill Pullman, Lotte Verbeek, Nicholas Farrell, Corey Johnson, Robert Więckiewicz, James Bloor, Aleksey Serebryakov, Evgeniy Sidikhin, Cezary Kosiński, Aleksandr Lobanov,

Pershkrimi i Filmit: The Coldest Game

GjatĂ« krizĂ«s sĂ« raketave Kubane tĂ« vitit 1962, njĂ« gjeni i trazuar matematikor e gjen veten tĂ« pĂ«rgatitur pĂ«r tĂ« luajtur nĂ« njĂ« ndeshje shahu sh.B.-Sovjetik – dhe njĂ« lojĂ« vdekjeprurĂ«se tĂ« spiunazhit.

Keywords:
The Coldest Game Shiko Filmin Falas, Shiko The Coldest Game Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 16
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2