}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Climbers

The Climbers

Titulli :

Shiko The Climbers Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 125 min
Director: Daniel Lee,
Aktoret: Wu Jing, Zhang Ziyi, Zhang Yi, Jing Boran, Hu Ge, Wang Jingchun, Chen Long, He Lin, Jackie Chan, Choenyi Tsering,

Pershkrimi i Filmit: The Climbers

Maj 1960. Mali Everest, hapi i dytĂ« nĂ«n shkĂ«mb. KatĂ«r anĂ«tarĂ«t e KomandĂ«s Ngjitje tĂ« KinĂ«s Everest po sulmojnĂ« “hapin e dytĂ«” mĂ« tĂ« vĂ«shtirĂ« . Ky Ă«shtĂ« sulmi i tyre i pestĂ«. KatĂ«r dĂ«shtimet e para u kanĂ« kushtuar atyre shumĂ« forcĂ« fizike – … mĂ« nĂ« fund, era dhe dĂ«bora ndalojnĂ« hendekun.

Keywords:
The Climbers Shiko Filmin Falas, Shiko The Climbers Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 206
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2