Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Bad Guys: Reign of Chaos

The Bad Guys: Reign of Chaos

Titulli :

Shiko The Bad Guys: Reign of Chaos Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 114 min
Director: Son Yong-ho,
Aktoret: Ma Dong-seok, Kim Sang-joong, Kim Ah-joong, Jang Ki-yong, Park Hyo-joon, Kim In-woo, Lee Jae-yoon, Park Won-sang, Jo Young-jin, Park Hyoung-soo,

Pershkrimi i Filmit: The Bad Guys: Reign of Chaos

Shefi i Unit Njësisë Speciale të Krimit ’, OH Gu-tak, kërkon ish-gangsterin, PARKU Woong-chul, me të cilin kishte punuar më parë, dhe rekruton një fake artist , KWAK Jo-soon, dhe një polic të dënuar, KO Yoo -sung në ekipin e ri. Me gjak të ri, ‘Djemtë e këqij’ janë bërë më të fortë dhe më të ashpër. Ndërsa gërmohen më thellë në këtë çështje, ata mendojnë se një organizatë shumë më e madhe e krimit është prapa të gjithave dhe ata fillojnë gjuetinë e djemve të këqij…

Keywords:
The Bad Guys: Reign of Chaos Shiko Filmin Falas, Shiko The Bad Guys: Reign of Chaos Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 18
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2