}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Titulli :

Shiko Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2006 Runtime: 107 min
Director: Adam McKay, Matt Rebenkoff, Cate Hardman,
Aktoret: Will Ferrell, John C. Reilly, Sacha Baron Cohen, Gary Cole, Michael Clarke Duncan, Leslie Bibb, Amy Adams, Jane Lynch, Andy Richter, Molly Shannon,

Pershkrimi i Filmit: Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Shoferi numër një i NASCAR, Ricky Bobby qëndron në majë të falë një pakti me mikun dhe shokun e tij më të mirë, Cal Naughton, Jr. Por kur një shofer francez i Formula 1, bën rrugën e tij deri në shkallë, talenti dhe përkushtimi i Ricky Bobby janë vënë në testi.

Keywords:
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Shiko Filmin Falas, Shiko Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 56
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2