}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sweet November

Sweet November

Titulli :

Shiko Sweet November Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2001 Runtime: 119 min
Director: Pat O'Connor, Leslie Park,
Aktoret: Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann, Lauren Graham, Michael Rosenbaum, Frank Langella, Robert Joy, Liam Aiken, Jason Kravits,

Pershkrimi i Filmit: Sweet November

Nelson është një njeri i përkushtuar në karrierën e tij reklamuese në San Francisko. Një ditë, ndërsa po bën një provë ngarje në DMV, ai takohet me Sara. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij. Nelson bën që ajo të humbasë provën dhe më vonë atë ditë ajo e gjurmon atë. Një gjë çon në një tjetër dhe Nelson përfundon të jetojë me të brenda një nëntori që do të ndryshojë jetën e tij përgjithmonë.

Keywords:
Sweet November Shiko Filmin Falas, Shiko Sweet November Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 170
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2