}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Superman: Red Son

Superman: Red Son

Titulli :

Shiko Superman: Red Son Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 84 min
Director: Sam Liu,
Aktoret: Jason Isaacs, Amy Acker, Diedrich Bader, Vanessa Marshall, Phil Morris, Paul Williams, Roger Craig Smith, William Salyers, Jim Meskimen, Sasha Roiz,

Pershkrimi i Filmit: Superman: Red Son

E vendosur nĂ« trashĂ«sinĂ« e LuftĂ«s sĂ« FtohtĂ«, Red Son na prezanton me njĂ« Supermen i cili zbarkoi nĂ« BRSS gjatĂ« viteve 1950 dhe rritet pĂ«r t’u bĂ«rĂ« njĂ« simbol sovjetik qĂ« lufton pĂ«r ruajtjen e markĂ«s sĂ« komunizmit tĂ« Stalinit.

Keywords:
Superman: Red Son Shiko Filmin Falas, Shiko Superman: Red Son Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 105
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2