}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Submarine

Submarine

Titulli :

Shiko Submarine Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2011 Runtime: 97 min
Director: Richard Ayoade, Carole Salisbury, Joe Geary,
Aktoret: Noah Taylor, Paddy Considine, Craig Roberts, Yasmin Paige, Steffan Rhodri, Darren Evans, Sally Hawkins, Osian Cai Dulais, Lily McCann, Otis Lloyd,

Pershkrimi i Filmit: Submarine

Një nxënës i shkollës së Uellsit 15-vjeçar me mendime të thella, Oliver Tate lufton të fillojë dhe të mbajë një marrëdhënie me Jordana, shokun e tij djallëzor, me flokë të errët në shkollën e mesme të tyre Swansea. Ndërsa martesa e prindërve të tij fillon të ndahet, probleme të ngjashme lindin në marrëdhëniet e tij me Jordanën.

Keywords:
Submarine Shiko Filmin Falas, Shiko Submarine Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 206
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2