}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sons of Denmark

Sons of Denmark

Titulli :

Shiko Sons of Denmark Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 118 min
Director: Ves Møller Rasmussen, Ulaa Salim, Jahfar Muataz,
Aktoret: Zaki Youssef, Mohammed Ismail Mohammed, Rasmus Bjerg, Imad Abul-Foul, Olaf Johannessen, Shirin Habib Shukr, Ivan Ala Ali, Ă–zlem SaÄźlanmak, Morten Holst, Ali Hossein Al-Khudri,

Pershkrimi i Filmit: Sons of Denmark

Danimarka katër vjet në të ardhmen. Pas një sulmi të madh me bomba në Radikalizimin e Kopenhagës dhe tensionet etnike po shkojnë lartë, dhe një udhëheqës racist po udhëheq sondazhet.19 vjeçarja Zakaria ka frikë, duke dashur të bëjë diçka.

Keywords:
Sons of Denmark Shiko Filmin Falas, Shiko Sons of Denmark Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 34
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2