}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

Titulli :

Shiko Sonic the Hedgehog Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 99 min
Director: Jeff Fowler, Justin Muller,
Aktoret: Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter, Lee Majdoub, Frank C. Turner, Adam Pally, Natasha Rothwell, Neal McDonough, Debs Howard,

Pershkrimi i Filmit: Sonic the Hedgehog

Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, Sonic the Hedgehog tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa përqafon shtëpinë e tij të re në Tokë. Në këtë komedi aventureske aktive live, Sonic dhe ekipi i tij më i ri i miqve më të mirë për të mbrojtur planetin nga gjeniu i lig, Dr. Robotnik dhe planet e tij për sundimin në botë.

Keywords:
Sonic the Hedgehog Shiko Filmin Falas, Shiko Sonic the Hedgehog Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 305
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2