}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sleepless Night

Sleepless Night

Titulli :

Shiko Sleepless Night Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2011 Runtime: 98 min
Director: Frédéric Jardin,
Aktoret: Tomer Sisley, Julien Boisselier, Joey Starr, Serge Riaboukine, Laurent Stocker, Lizzie BrocherĂ©, Dean Constantin, Pom Klementieff, Catalina Denis, Birol Ünel,

Pershkrimi i Filmit: Sleepless Night

Një polic me një lidhje me nëntokën kriminale e zbulon jetën e tij sekrete të ekspozuar kur ai dhe partneri i tij kapen duke vjedhur kokainë nga një tregtar i fuqishëm droge, një veprim që e vë në rrezik jetën e djalit të tij.

Keywords:
Sleepless Night Shiko Filmin Falas, Shiko Sleepless Night Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 46
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2