}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sin Nombre

Sin Nombre

Titulli :

Shiko Sin Nombre Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2009 Runtime: 96 min
Director: Cary Joji Fukunaga,
Aktoret: Paulina Gaitán, Edgar Flores, Kristyan Ferrer, Diana GarcĂ­a, Luis Fernando Peña, HĂ©ctor JimĂ©nez, Marcela Feregrino, NoĂ© HernĂĄndez, Gerardo Taracena, Tenoch Huerta,

Pershkrimi i Filmit: Sin Nombre

Sayra, një adoleshente Honduran, gjuan për një jetë më të mirë. Shansi i saj për një vjen kur ajo të ribashkohet me babanë e saj të largët, i cili synon të emigroi në Meksikë dhe më pas të hyjë në Shtetet e Bashkuara. Jeta e Sayra përplaset me një palë grupmoshatarësh meksikanë që kanë hipur në të njëjtin tren të lidhur me Amerikën.

Keywords:
Sin Nombre Shiko Filmin Falas, Shiko Sin Nombre Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 87
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2