}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sahara

Sahara

Titulli :

Shiko Sahara Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2005 Runtime: 124 min
Director: Jean Bourne, Breck Eisner, E. J. Foerster, Christopher Newman, Ben Howarth, Tarik Ait Ben Ali, Luis Casacuberta, Tom Glaisyer,
Aktoret: Matthew McConaughey, Penélope Cruz, Steve Zahn, William H. Macy, Lennie James, Lambert Wilson, Rainn Wilson, Glynn Turman, Clint Dyer, Delroy Lindo,

Pershkrimi i Filmit: Sahara

Pastrimi i thellësive të oqeanit për transportuesit e anijeve të ngarkuar me thesare është biznesi si zakonisht për një aventurier nënujor që kërkon shumë emocione dhe shokun e tij të mençur. Por kur këto dy rrugë të kryqëzuara me një mjek të bukur, ata e gjejnë veten në kërkimin e fundit të thesarit.

Keywords:
Sahara Shiko Filmin Falas, Shiko Sahara Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 187
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2