}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Rampage: Capital Punishment

Rampage: Capital Punishment

Titulli :

Shiko Rampage: Capital Punishment Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2014 Runtime: 93 min
Director: Uwe Boll, Mack Alvin, Anne-CĂ©cile Boulais,
Aktoret: Brendan Fletcher, Lochlyn Munro, Mike Dopud, Michaela Mann, Bruce Blain, John Sampson, Nathan Lehfeldt, Uwe Boll, Matt Frewer, Dan Zachary,

Pershkrimi i Filmit: Rampage: Capital Punishment

Një burrë merr përsipër një stacion TV dhe mban një mori pengje si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin, në vend të parave.

Keywords:
Rampage: Capital Punishment Shiko Filmin Falas, Shiko Rampage: Capital Punishment Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 514
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2