}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Prescription for Love

Prescription for Love

Titulli :

Shiko Prescription for Love Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 88 min
Director: Brian Brough,
Aktoret: Jillian Murray, Trevor Donovan, Jillian Joy, Charla Bocchicchio, Gary Sivertson,

Pershkrimi i Filmit: Prescription for Love

Jeta e Claire si infermiere nĂ« njĂ« spital tĂ« ngjeshur Ă«shtĂ« e ndĂ«rlikuar nga njĂ« mbikĂ«qyrĂ«s qĂ« synon ta bĂ«jĂ« atĂ« tĂ« mjerueshme me detyra tĂ« lodhshme dhe shtesĂ«. Ndihma e vetme e Claire Ă«shtĂ« pacientĂ«t qĂ« ajo trajton, dhe madje jo gjithmonĂ« kjo Ă«shtĂ« njĂ« piknik. NĂ« njĂ« natĂ« pushimi tĂ« rrallĂ«, ajo merr pjesĂ« nĂ« njĂ« shfaqje vallĂ«zimi dhe bllokohet nĂ« njĂ« ashensor me njĂ« burrĂ« simpatik. Ekziston njĂ« lidhje e menjĂ«hershme midis tyre, por pasi ato janĂ« “shpĂ«tuar” nga ashensori, ata tĂ«rhiqen larg njĂ«ri-tjetrit para se tĂ« mund tĂ« shkĂ«mbejnĂ« emra dhe numra.

Keywords:
Prescription for Love Shiko Filmin Falas, Shiko Prescription for Love Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 474
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2