}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
National Lampoon’s Van Wilder

National Lampoon’s Van Wilder

Titulli :

Shiko National Lampoon's Van Wilder Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2002 Runtime: 92 min
Director: Walt Becker,
Aktoret: Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Kal Penn, Simon Helberg, Teck Holmes, Deon Richmond, Alex Burns, Paul Gleason, Daniel Cosgrove,

Pershkrimi i Filmit: National Lampoon’s Van Wilder

Van Wilder ka ndjekur kolegj shumĂ« vite dhe ka frikĂ« tĂ« diplomohet, por babai i Van pĂ«rfundimisht kupton se çfarĂ« po ndodh. Kur ai ndalon pagimin e tarifave tĂ« shkollimit tĂ« djalit tĂ« tij, Van duhet tĂ« dalĂ« me paratĂ« nĂ«se dĂ«shiron tĂ« qĂ«ndrojĂ« nĂ« kolegj, kĂ«shtu qĂ« ai dhe miqtĂ« e tij dalin me njĂ« ide tĂ« shkĂ«lqyeshme pĂ«r mbledhjen e fondeve – duke hedhur parti. SidoqoftĂ«, kur revista kolegj zbulon dhe reporter, Gwen dĂ«rgohet tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« histori nĂ« Van Wilder, gjĂ«rat bĂ«hen pak mĂ« tĂ« komplikuara.

Keywords:
National Lampoon’s Van Wilder Shiko Filmin Falas, Shiko National Lampoon’s Van Wilder Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 74
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2