}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Murder 3

Murder 3

Titulli :

Shiko Murder 3 Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2013 Runtime: 124 min
Director: Vishesh Bhatt,
Aktoret: Randeep Hooda, Aditi Rao Hydari, Sara Loren, Rajesh Shringapure, Bugs Bhargava, Shekhar Shukla, Tonishaa Pawar, Karla Singh, Shraddha Jaiswal,

Pershkrimi i Filmit: Murder 3

Një fotograf i modës dhe fotografi i jetës së egër Vikram futet në një lidhje me Nishën.Ajo lëviz me të në vilen e tij jashtë qytetit. Shtëpia e vjetër, e bërë dekada më parë është po aq e bukur sa është e frikshme. Ajo mban shumë sekrete që Nisha së shpejti do të zbulojë; të jetës së burrit që e bëri atë dhe të Vikramit, i cili po merret me zhdukjen misterioze të ish të dashurës së tij Roshni.

Keywords:
Murder 3 Shiko Filmin Falas, Shiko Murder 3 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 66
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2