}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Midway

Midway

Titulli :

Shiko Midway Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 138 min
Director: Roland Emmerich, Martin Doepner, Lorette Leblanc, Bethan Mowat, Pauline Beraud,
Aktoret: Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Kleintank, Luke Evans, Woody Harrelson, Mandy Moore, Dennis Quaid, Nick Jonas, Aaron Eckhart, Tadanobu Asano,

Pershkrimi i Filmit: Midway

Historia e Betejës së Midway, dhe udhëheqësit dhe ushtarët që përdorën instinktet, guximin dhe trimërinë e tyre për të kapërcyer mosmarrëveshjet masive.

Keywords:
Midway Shiko Filmin Falas, Shiko Midway Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 108
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2