}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Midnight Special

Midnight Special

Titulli :

Shiko Midnight Special Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2016 Runtime: 112 min
Director: Jeff Nichols, Jean-Paul Chreky,
Aktoret: Michael Shannon, Jaeden Martell, Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver, David Jensen, Sam Shepard, Scott Haze, Dana Gourrier, Paul Sparks,

Pershkrimi i Filmit: Midnight Special

Një babë dhe një djalë shkojnë në arrati pasi babi mëson se fëmija i tij ka fuqi të veçanta.

Keywords:
Midnight Special Shiko Filmin Falas, Shiko Midnight Special Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 544
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2