}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Knives Out

Knives Out

Titulli :

Shiko Knives Out Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 131 min
Director: Rian Johnson, Jessica Lichtner, Jamie Christopher, Kenneth Donaldson,
Aktoret: Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Don Johnson, Toni Collette, Lakeith Stanfield, Christopher Plummer, Katherine Langford,

Pershkrimi i Filmit: Knives Out

Kur romancieri i njohur i krimit Harlan Thrombey është gjetur i vdekur në pasurinë e tij menjëherë pas ditëlindjes së 85-të, Detektivi kureshtar dhe debitor Benoit Blanc është regjistruar në mënyrë misterioze për të hetuar. Nga familja jofunksionale e Harlanit tek stafi i tij i devotshëm, Blanc përgjon përmes një rrjeti të herrings të kuqe dhe gënjeshtra të vetë-shërbimit për të zbuluar të vërtetën pas vdekjes së parakohshme të Harlanit.

Keywords:
Knives Out Shiko Filmin Falas, Shiko Knives Out Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 103
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2