}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Kindred Spirits

Kindred Spirits

Titulli :

Shiko Kindred Spirits Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 92 min
Director: Lucky McKee,
Aktoret: Caitlin Stasey, Thora Birch, Sasha Frolova, Macon Blair, Shonagh Smith, Isai Torres, Valeria Jauregui,

Pershkrimi i Filmit: Kindred Spirits

Chloe, një nënë e vetme në një lidhje me Alex, e ka kthyer jetën kokëposhtë kur motra e saj e vogël, Sadie, kthehet në shtëpi pas një mungese të gjatë, të pashpjegueshme. Megjithëse Sadie duket se dëshiron të pajtohet me motrën e saj dhe mbesën 17-vjeçare (duke u bërë mjaft grusht vetë), ajo është në të vërtetë një grua e re shumë e shqetësuar, që ka një axhendë të keqe për sa i përket kujtdo që merr mes saj dhe motrës së saj të madhe.

Keywords:
Kindred Spirits Shiko Filmin Falas, Shiko Kindred Spirits Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 109
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2