Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Just Mercy

Just Mercy

Titulli :

Shiko Just Mercy Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 136 min
Director: Destin Daniel Cretton,
Aktoret: Michael B. Jordan, Jamie Foxx, Brie Larson, O'Shea Jackson Jr., Rafe Spall, Rob Morgan, Tim Blake Nelson, Drew Scheid, Steve Coulter, Mary Kraft,

Pershkrimi i Filmit: Just Mercy

Shumë vite pas ngjarjeve të romanit të famshëm “Si të vrasësh një zog përqeshës”, një tjetër avokat i ri lufton për lirinë e një burri të pafajshëm dhe nuk dihet nëse historia do përsëritet, apo bota ka ndryshuar.

Keywords:
Just Mercy Shiko Filmin Falas, Shiko Just Mercy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 11
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2