}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Isi & Ossi

Isi & Ossi

Titulli :

Shiko Isi & Ossi Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 113 min
Director: Oliver Kienle,
Aktoret: Lisa Vicari, Dennis Mojen, Lisa Hagmeister, Ernst Stötzner, Christina Hecke, Hans-Jochen Wagner, Walid Al-Atiyat, Zoë Straub, Bettina Hoppe, Saladin Dellers,

Pershkrimi i Filmit: Isi & Ossi

Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një miliarderi formon një aleancë të dobishme reciproke me djalin e një nëne beqare.

Keywords:
Isi & Ossi Shiko Filmin Falas, Shiko Isi & Ossi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 183
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2