}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ironclad

Ironclad

Titulli :

Shiko Ironclad Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2011 Runtime: 121 min
Director: Jonathan English, Yasmin Rais,
Aktoret: James Purefoy, Kate Mara, Jason Flemyng, Paul Giamatti, Brian Cox, Derek Jacobi, Charles Dance, Aneurin Barnard, Jamie Foreman, Mackenzie Crook,

Pershkrimi i Filmit: Ironclad

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Barones, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Gjonit.

Keywords:
Ironclad Shiko Filmin Falas, Shiko Ironclad Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 130
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2