}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Hit-and-Run Squad

Hit-and-Run Squad

Titulli :

Shiko Hit-and-Run Squad Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 133 min
Director: Han Jun-hee,
Aktoret: Gong Hyo-jin, Ryu Jun-yeol, Cho Jung-seok, Yum Jung-ah, Jeon Hye-jin, Son Suk-ku, Key, Lee Sung-min, Lee Sung-wook, Lee Hak-joo,

Pershkrimi i Filmit: Hit-and-Run Squad

Min-jae, një oficer policie rishtar me një talent të lindur natyral për ngarje, i është caktuar skuadrës së përsosur: Skuadra Hit-and-Run. Por në të njëjtën kohë, për detektivin e policisë Si-yeon, është një vend për të cilin është zhvendosur padrejtësisht për të bërë punën e saj. Të dy ekipet për të arrestuar maniakun e pasur dhe të fuqishëm me shpejtësi Jae-chul i cili dyshohet se ka kryer krime për obsesionin e tij për shpejtësi.

Keywords:
Hit-and-Run Squad Shiko Filmin Falas, Shiko Hit-and-Run Squad Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 60
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2