}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Grease

Grease

Titulli :

Shiko Grease Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 1978 Runtime: 110 min
Director: Randal Kleiser, Jerry Grandey, Lynn M. Morgan, Joyce King, Paula Marcus,
Aktoret: John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway, Barry Pearl, Michael Tucci, Kelly Ward, Didi Conn, Jamie Donnelly, Dinah Manoff,

Pershkrimi i Filmit: Grease

Vajza e mirë Sandy dhe greaser Danny u dashuruan gjatë verës. Kur zbulojnë papritur se janë tani në të njëjtën shkollë të mesme, a do të jenë në gjendje të rindërtojnë romancën e tyre?

Keywords:
Grease Shiko Filmin Falas, Shiko Grease Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 31
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2