}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Goldie

Goldie

Titulli :

Shiko Goldie Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 88 min
Director: Sam de Jong, Bryan Allen, Kenyon Noble, Lain Kienzle, Sussan Cordero, Michael L. Walker,
Aktoret: Slick Woods, George Sample III, Danny Hoch, Khris Davis, Marsha Stephanie Blake, Thaddeus Daniels, Jazmyn C Dorsey, Ratnesh Dubey, Angela Griszell, David Mohr,

Pershkrimi i Filmit: Goldie

Një adoleshente në një strehë familjare, bën luftë kundër sistemit për të mbajtur motrat e saj, ndërsa ajo ndjek ëndrrat e saj për të qenë një balerin. Një histori për rininë e zhvendosur, ambicien dhe forcën.

Keywords:
Goldie Shiko Filmin Falas, Shiko Goldie Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 13
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2