}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Frozen 2

Frozen 2

Titulli :

Shiko Frozen II Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 104 min
Director: Chris Buck, Jennifer Lee,
Aktoret: Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Josh Gad, Evan Rachel Wood, Alfred Molina, Sterling K. Brown, Ciarán Hinds, Jason Ritter, Rachel Matthews,

Pershkrimi i Filmit: Frozen 2

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf dhe Sven largohen nga Arendelle për të udhëtuar në një pyll të lashtë, të lidhur në vjeshtë të një vendi të magjepsur. Ata u përpoqën të gjejnë origjinën e fuqive të Elsa-s për të shpëtuar mbretërinë e tyre.

Keywords:
Frozen 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Frozen 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 339
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2