}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
For Sama

For Sama

Titulli :

Shiko For Sama Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 100 min
Director: Waad al-Kateab, Edward Watts,
Aktoret: Sama Al-Khateab, Hamza Al-Khateab, Waad al-Kateab,

Pershkrimi i Filmit: For Sama

FOR SAMA është një udhëtim intim dhe epik në përvojën femërore të luftës.

Keywords:
For Sama Shiko Filmin Falas, Shiko For Sama Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 72
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2