Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Fireproof

Fireproof

Titulli :

Shiko Fireproof Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2008 Runtime: 122 min
Director: Alex Kendrick,
Aktoret: Kirk Cameron, Erin Bethea, Ken Bevel, Stephen Dervan, Eric Young, Jason McLeod, Harris Malcom, Phyllis Malcom, Perry Revell, Stephanie Makulinski,

Pershkrimi i Filmit: Fireproof

Në Albany, martesa e Caleb dhe Catherine Holt është në krizë dhe ata vendosin të divorcohen. Sidoqoftë, babai i Caleb, John, propozon që djali i tij të vonojë procesin e ndarjes së tyre për dyzet ditë dhe të ndjekë një procedurë të quajtur “Dashuria e guximit” për t’i bërë ata të duan përsëri njëri-tjetrin.

Keywords:
Fireproof Shiko Filmin Falas, Shiko Fireproof Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 16
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2