}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Elite Squad: The Enemy Within

Elite Squad: The Enemy Within

Titulli :

Shiko Tropa de Elite 2 Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2010 Runtime: 115 min
Director: José Padilha, Olivia Rabacov,
Aktoret: Wagner Moura, Irandhir Santos, André Ramiro, Pedro Van-Held, Maria Ribeiro, Sandro Rocha, Milhem Cortaz, Tainá Müller, Seu Jorge, André Mattos,

Pershkrimi i Filmit: Elite Squad: The Enemy Within

Pas një trazire në burg, ish-kapiteni Nascimento, tani një oficer i rangut të lartë të sigurisë në Rio de Janeiro, përfshihet në një mosmarrëveshje të përgjakshme politike që përfshin zyrtarë qeveritarë dhe grupe paramilitare.

Keywords:
Elite Squad: The Enemy Within Shiko Filmin Falas, Shiko Elite Squad: The Enemy Within Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 141
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2