}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Disturbing the Peace

Disturbing the Peace

Titulli :

Shiko Disturbing the Peace Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 90 min
Director: York Alec Shackleton,
Aktoret: Guy Pearce, Devon Sawa, Kelly Greyson, Michael Sirow, Barbara Blank, Dwayne Cameron, Michael Bellisario, Jacob Grodnik, John Lewis, Terence J. Rotolo,

Pershkrimi i Filmit: Disturbing the Peace

Një marshall i një qyteti të vogël i cili nuk ka mbajtur armë pasi ai la Texas Rangers pas një gjuajtje tragjike duhet të marrë përsëri armën e tij për të bërë betejë me një bandë të bikerëve të jashtëligjshëm që ka pushtuar qytetin për të tërhequr një sekret të pacipë dhe të dhunshëm

Keywords:
Disturbing the Peace Shiko Filmin Falas, Shiko Disturbing the Peace Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 104
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2