}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Depraved

Depraved

Titulli :

Shiko Depraved Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 114 min
Director: Larry Fessenden,
Aktoret: David Call, Joshua Leonard, Alex Breaux, Ana Kayne, Owen Campbell, Chloë Levine, Maria Dizzia, Addison Timlin, Chris O'Connor, Alice Barrett,

Pershkrimi i Filmit: Depraved

Një kirurg në terren, i cili vuan nga PTSD pas luftimeve në Lindjen e Mesme, dhe krijon një njeri të gjallë jashtë pjesëve të trupit në laboratorin e tij Gowanus, Brooklyn.

Keywords:
Depraved Shiko Filmin Falas, Shiko Depraved Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 98
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2