}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Daylight’s End

Daylight’s End

Titulli :

Shiko Daylight's End Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2016 Runtime: 120 min
Director: William Kaufman,
Aktoret: Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor, Hakeem Kae-Kazim, Farah White, Gary Cairns, Heather Kafka, Mark Hanson, Chelsea Edmundson, Krzysztof Soszynski,

Pershkrimi i Filmit: Daylight’s End

Pas një shpërthimi që e ktheu pjesën më të madhe të njerëzimit në krijesa të ngjashme me vampir-zombie, të mbijetuarit e paktë duhet të luftojnë krijesat dhe marauders.

Keywords:
Daylight’s End Shiko Filmin Falas, Shiko Daylight’s End Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 41
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2