}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Dark Encounter

Dark Encounter

Titulli :

Shiko Dark Encounter Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 97 min
Director: Thomas Bassett, Carl Strathie,
Aktoret: Laura Fraser, Alice Lowe, Mel Raido, Sid Phoenix, Grant Masters, Spike White, Vincent Regan, Nicholas Pinnock,

Pershkrimi i Filmit: Dark Encounter

8 Vjc Maisie u zhduk në 1982 dhe një memorial mbahet një vit më vonë. Atë mbrëmje, dritat e çuditshme, tingujt etj vërehen në pyjet jashtë. Aliens.

Keywords:
Dark Encounter Shiko Filmin Falas, Shiko Dark Encounter Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 26
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2