}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Corpus Christi

Corpus Christi

Titulli :

Shiko Corpus Christi Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 115 min
Director: Jan Komasa,
Aktoret: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Leszek Lichota, Barbara Kurzaj, Ɓukasz Simlat, ZdzisƂaw Wardejn, Anna Biernacik, Lidia Bogacz,

Pershkrimi i Filmit: Corpus Christi

Daniel përjeton një transformim shpirtëror në një qendër paraburgimi. Edhe pse të dhënat e tij kriminale e pengojnë atë të aplikojë në seminar, ai nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ëndrra e tij dhe vendos të ministrojë një famulli të qytetit të vogël.

Keywords:
Corpus Christi Shiko Filmin Falas, Shiko Corpus Christi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2