}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Contagion (Filmi Per Coronavirus)

Contagion (Filmi Per Coronavirus)

Titulli :

Shiko Contagion (Filmi Per Coronavirus) Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2011 Runtime: 106 min
Director: Steven Soderbergh, Annie Welles,
Aktoret: Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Bryan Cranston, Jennifer Ehle, Elliott Gould, Chin Han,

Pershkrimi i Filmit: Contagion (Filmi Per Coronavirus)

Profesionistët e kujdesit shëndetësor, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e përditshëm e gjejnë veten në mes të një epidemie mbarëbotërore ndërsa CDC punon për të gjetur një kurë.

Keywords:
Contagion (Filmi Per Coronavirus) Shiko Filmin Falas, Shiko Contagion (Filmi Per Coronavirus) Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 2450
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
(Pa Titra)
Playeri 2