}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Color Out of Space

Color Out of Space

Titulli :

Shiko Color Out of Space Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 111 min
Director: Richard Stanley, Jonas Govaerts, Dino Estrelinha,
Aktoret: Nicolas Cage, Joely Richardson, Madeleine Arthur, Elliot Knight, Tommy Chong, Brendan Meyer, Julian Hilliard, Josh C. Waller, Q'orianka Kilcher, Melissa Nearman,

Pershkrimi i Filmit: Color Out of Space

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike për familjen që jeton atje dhe ndoshta në botë.

Keywords:
Color Out of Space Shiko Filmin Falas, Shiko Color Out of Space Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 19
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2