}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Chris Watts: Confessions of a Killer

Chris Watts: Confessions of a Killer

Titulli :

Shiko Chris Watts: Confessions of a Killer Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2020 Runtime: 120 min
Director: Michael Nankin,
Aktoret: Sean Kleier, Ashley Williams, Brooke Smith, April Telek, Chloe Van Landschoot, Dan Willmott, Ellie McPhee, Dahlia Oldham, Kristopher Anderson, Taylor Olson,

Pershkrimi i Filmit: Chris Watts: Confessions of a Killer

Kur Chris Watts në mënyrë stoike por me buzëqeshje iu përgjigj kamerave televizive për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë të humbur Shanann dhe dy vajzave të tyre të reja, sekretet e errëta afroheshin pikërisht nën sipërfaqe.

Keywords:
Chris Watts: Confessions of a Killer Shiko Filmin Falas, Shiko Chris Watts: Confessions of a Killer Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 137
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2