Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Bait

Bait

Titulli :

Shiko Bait Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 89 min
Director: Mark Jenkin,
Aktoret: Edward Rowe, Giles King, Mary Woodvine, Simon Shepherd, Isaac Woodvine, Chloe Endean, Martin Ellis, Jowan Jacobs, Georgia Ellery, Morgan Val Baker,

Pershkrimi i Filmit: Bait

Martin Ward është një peshkatar i lopës, pa varkë. Vëllai i tij Steven ka ripërcaktuar anijen e babait të tyre si një udhëtues turistik, duke bërë një pykë midis vëllezërve. Me shtëpinë e tyre të fëmijërisë, tani për të marrë para për në Londër, Martin është zhvendosur në pasuritë mbi portin piktoresk. Ndërsa lufta e tij për të rikthyer familjen në vendin e tyre tradicional, krijon fërkime në rritje me turistët dhe vendasit, një tragjedi në zemër të familjes ndryshon botën e tij.

Keywords:
Bait Shiko Filmin Falas, Shiko Bait Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 17
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2