Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
37 Teen

37 Teen

Titulli :

Shiko 37 Teen Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 93 min
Director: Miles Forster,
Aktoret: Laura Adkin, Carmel Amit, Stacey Bendfelt, Peter Benson, Victoria Bidewell, Josh Blacker,

Pershkrimi i Filmit: 37 Teen

Miliarderi, mogul i softuerëve, Adam Pi ka gjithçka në jetë, me përjashtim të kujtimeve pozitive nga Shkolla e Mesme. Ai duke u mashtruar shkon në ribashkimin e 20-të dhe ka një moment kaq të mahnitshëm, ai e gjen veten duke pyetur veten “Nëse e dija se çfarë di tani” dhe ofron të gjithë rrogën e klasës së gradës një vit që të kthehet dhe të bëjë edhe një muaj të klasës së 12-të.

Keywords:
37 Teen Shiko Filmin Falas, Shiko 37 Teen Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 15
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2